Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny odlewniczej ciśnieniowej ;
  • Wykonywanie czynności wykończeniowych na elementach otrzymanych po procesie odlewania;
  • Mocowanie narzędzi i form w urządzeniach;
  • Wprowadzanie danych technologicznych do sterowników maszyn sterowanych numerycznie;
  • Ocena zgodności produktu ze wzorcem lub innymi wymaganiami;
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad 5S.

Wymagania:

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci Grupa 1 punkt 5 i 10;
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Systematyczność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów e-mail: rekrutacja@gamet.eu lub drogą pocztową do siedziby Spółki w Toruniu, ul. Chrzanowskiego 33

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."